محدود کردن اداره کرمان اختلاس پرونده

محدود کردن: اداره کرمان اختلاس پرونده بازداشت شهرسازی دادگستری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری باکس‌آفیس آمریکای شمالی در انتظار چند رکورد

تا آخر یکشنبه انتظار می‌رود مسابقه قسمت‌های تازه «دنیای ژوراسیک» و «فوق‌العاده‌ها» بتواند باعث به ثبت رسیدن چند رکورد شود.

باکس‌آفیس آمریکای شمالی در انتظار چند رکورد

باکس آفیس آمریکای شمالی در انتظار چند رکورد

عبارات مهم : نمایش

تا آخر یکشنبه انتظار می رود مسابقه قسمت های تازه «دنیای ژوراسیک» و «فوق العاده ها» بتواند باعث به ثبت رسیدن چند رکورد شود.

به گزارش مهر به نقل از باکس آفیس موجو، انتظار می رود با ورود «دنیای ژوراسیک: امپراتوری افول کرده» و فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دلاری آن در باکس آفیس داخلی آمریکای شمالی، یک رکورد نادر تکرار شود و شاید هم رکوردی تازه به ثبت برسد.

باکس‌آفیس آمریکای شمالی در انتظار چند رکورد

این دومین باری خواهد بود که ۲ فیلم متفاوت پشت سر هم در سینماها به نمایش در می آیند و هر یک موفق به ثبت فروشی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می شوند. نخستین و آخرین باری که این اتفاق افتاد مربوط به سال ۲۰۰۷ می شود که فیلم «دزدان دریایی کارائیب: در آخر دنیا» ۱۱۴.۷ میلیون دلار در هفته نخست اکرانش فروخت و فیلم «شرِک سوم» یک هفته پیش از آن ۱۲۱.۶ میلیون دلار فروخته بود.

در حقیقت، نادر بودن اتفاقی که تا چند روز آینده قرار است بیفتد اینجا به آخر نمی رساند چون «دنیای ژوراسیک» موفق به هل دادن «فوق العاده ها ۲» به رتبه دوم خواهد شد. از آنجایی که «فوق العاده ها ۲» در هفته اولش ۱۸۲.۶ میلیون دلار فروخت این فقط هشتمین بار در تاریخ باکس آفیس آمریکا خواهد بود که فیلمی فروشی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در هفته اول خود به ثبت می رساند و هفته بعدی در رتبه اول قرار نمی گیرد.

تا آخر یکشنبه انتظار می‌رود مسابقه قسمت‌های تازه «دنیای ژوراسیک» و «فوق‌العاده‌ها» بتواند باعث به ثبت رسیدن چند رکورد شود.

علاوه بر این، اگر افول فروش هفتگی «فوق العاده ها ۲» مساوی با ۴۵.۲۶ درصد یا کمتر از آن باشد به این معنی خواهد بود که این فیلم جهت هفته دوم هم ۱۰۰ میلیون دلار دیگر می فروشد و این نخستین باری خواهد بود که ۲ فیلم همزمان و در یک آخر هفته بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می فروشند.

جدیدترین قسمت «دنیای ژوراسیک» محصول کمپانی های یونیورسال پیکچرز و امبلین انترتینمنت در آخر هفته ای که در راه است در ۴۴۷۵ پرده سینما در آمریکای شمالی به نمایش درمی آید. این در حالی است که فروش بین المللی فیلم چیزی حدود ۲ هفته پیش شروع شد. انتظار می رود این فیلم کارش را با فروش ۱۳۰ میلیون دلاری شروع کند البته باید به یاد داشت که فروش قسمت اول آن در سال ۲۰۱۵ هم چیزی حدود ۱۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است بود، ولی آن فیلم در عمل توانست ۲۰۸.۸ میلیون دلار بفروشد.

واژه های کلیدی: نمایش | میلیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog