محدود کردن اداره کرمان اختلاس پرونده

محدود کردن: اداره کرمان اختلاس پرونده بازداشت شهرسازی دادگستری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل اعتراض روسیه و چین به تحریم‌های تازه مرتبط با کره شمالی

روسیه و چین به طرح آمریکا جهت اضافه کردن یک بانک روسی، یک بانکدار کره شمالی ساکن مسکو و دو نهاد دیگر به یک لیست سیاه تحریم‌های شورای امنیت شرکت ملل اعتراض کردند

اعتراض روسیه و چین به تحریم‌های تازه مرتبط با کره شمالی

اعتراض روسیه و چین به تحریم های تازه مرتبط با کره شمالی

عبارات مهم : امنیت

روسیه و چین به طرح آمریکا جهت اضافه کردن یک بانک روسی، یک بانکدار کره شمالی ساکن مسکو و دو نهاد دیگر به یک لیست سیاه تحریم های شورای امنیت شرکت ملل اعتراض کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، این فهرست از طرف آمریکا جهت اضافه شدن به لیست سیاه تحریم ها در واقع مرتبط با تحریم های جدیدی است که چند روز پیش از سوی خزانه داری آمریکا اعلام شد. آمریکا این پیشنهادها را به کمیته تحریم های کره شمالی در شورای امنیت شرکت ملل که از طریق اتفاق نظر عمل می کند، ارائه کرده است.

اعتراض روسیه و چین به تحریم‌های تازه مرتبط با کره شمالی

روسیه به این اسامی تازه اعتراض کرده چون می گوید پیشنهاد آمریکا پایه و اساس کافی ندارد چون اطلاعات کافی ندارد. چین نیز به این اقدام اعتراض کرده ولی راجع به اعتراضش توضیح نداده است.

روسیه و چین پیشنهاد داده اند شورای امنیت شرکت ملل بعد از نشست تاریخی دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و توافق یکسان دو طرف راجع به کم کردن تحریم ها علیه کره شمالی بحث کند. آمریکا و چند عضو دیگر شورای امنیت گفته اند که باید تا وقت مشاهده اقدام عملی از سوی پیونگ یانگ تحریم ها سفت و سخت اجرا شوند.

روسیه و چین به طرح آمریکا جهت اضافه کردن یک بانک روسی، یک بانکدار کره شمالی ساکن مسکو و دو نهاد دیگر به یک لیست سیاه تحریم‌های شورای امنیت شرکت ملل اعتراض کردند

چند روز پیش واشنگتن اعلام کرد که طرف های جدیدی مشمول بر بانک تجارت آگرو سایوز در مسکو، ری جونگ وون، یک بانکدار کره شمالی، شرکت صنعت و تجارت داندونگ ژونگ شنگ، مستقر در چین و همین طور شرکت کریا آن گوم واقع در کره شمالی را تحریم می کند.

فهرست سیاه تحریم های شرکت ملل این طرف های تحریم شده است را مشمول ممنوعیت سفرهای جهانی و انسداد دارایی ها خواهد کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | روسیه | اعتراض | آمریکا | اعتراض | تحریم ها | کره شمالی | کره شمالی | تحریم های جدید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog